czwartek, 19 kwietnia 2012

"Kiss Box" upadł

Oto mail jakiego otrzymałam:


Witaj,


Z dużą przykrością piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o tym, że po kilkutygodniowych rozważaniach „za i przeciw” podjęliśmy decyzję o zamknięciu KissBoxa. W związku z tym nie odbędzie się dostawa kwietniowego KissBoxa, ani nie będzie możliwości zamawiania kolejnych kosmetycznych pudełeczek.
Zamówiłaś najbliższego KissBoxa lub masz wykupioną subskrypcję? Możesz być spokojna. Od jutra rozpoczynamy proces zwrotów, a wpłacone pieniądze wrócą do Ciebie najpóźniej w ciągu 3 tygodni. Jeśli wpłatę robiłaś na poczcie, prosimy o przesłanie nam na maila zwroty@kissbox.pl informacji o numerze konta, na który mamy zwrócić pieniądze. Aby usprawnić proces, prosimy o tytułowanie takich maili: „Poczta – Twoje imię i nazwisko”.
Dziękujemy, że byłaś z nami. Mamy nadzieję, że pomogliśmy odkryć Ci marki i kosmetyki, które – choć wcześniej nieznane - przypadły Ci do gustu. Gorąco wierzymy w to, że idea kosmetycznych pudełeczek niespodzianek, podobała Ci się. Trzymamy mocno kciuki za Twoje kolejne, samodzielne odkrycia, które wspomogą Cię w pielęgnacji oraz dodadzą kolorytów Twojemu makijażowi.


Pozdrawiamy Cię serdecznie,
KissBox Team


Cóż... Biorąc pod uwagę to, że raczej dali ciała - opóźnienia, takie sobie produkty i kilka innych niedociągnięć... To może i lepiej.
Bo niezadowolona blogerka to kiler dla takich przedsięwzięć. I najwyraźniej właśnie tak się stało - trochę szkoda, ale...
Cóż. Są inni - lepsi.
Ja tam się czaję na następnego BlogBoxa za to.

1 komentarz:

  1. To było do przewidzenia. Nie wysilali się za bardzo

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Odpowiadam na nie tutaj - pod postem :)