Wprawiam się cały cały czas i tak dzisiaj sobie do południa grałam w angry birdsy, a po południu zmalowałam takie coś na pazurach ;)
Nie wiem tylko dlaczego topcoat się zbąblował :/
Jakieś pomysły? Dlaczego tak się dzieje?
A w ogóle - fajny ptasior? :D
Lakiery:
Paese 107 - czerwony
Miss Sporty - Clubbing Colours żółty
NTN - biały i czarny
czarne malutkie pieguski wklejone sondą
i okropna dzisiaj (naprawdę nie wiem co jej się stało) essence gel-look topcoat :/

