Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawa. Pokaż wszystkie posty

środa, 27 kwietnia 2011

Królowa Śniegu

Wiem, wiem... Mamy wiosnę, ale przecież białe też jest piękne :)

Niebiesko zielony z sercem :)

Makijaż ot taki tam, trochę przyznam, że pomysł skądś ściągnęłam - ten na serduszko, ale nie do końca bo inspiracją były gwiazdki :)
Troszkę imprezowy, troszkę letni makijaż, ot po prostu taka zabawa w malowanie. :)