Wiem, wiem... Mamy wiosnę, ale przecież białe też jest piękne :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawa. Pokaż wszystkie posty
środa, 27 kwietnia 2011
Niebiesko zielony z sercem :)
Makijaż ot taki tam, trochę przyznam, że pomysł skądś ściągnęłam - ten na serduszko, ale nie do końca bo inspiracją były gwiazdki :)
Troszkę imprezowy, troszkę letni makijaż, ot po prostu taka zabawa w malowanie. :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


