czwartek, 7 kwietnia 2011

Beauty For All Seasons - cienie do powiek

Beauty For All Seasons, to amerykańska firma zajmująca się przede wszystkim analizą kolorystyczną. W swojej ofercie mają sporo kosmetyków pielęgnacyjnych, jednak bardziej warta uwagi niż one jest kolorówka.
Dzisiaj opowiem Wam o cieniach, które moim zdaniem są ardzo fajne - zarówno jeśli chodzi o kolorystykę jak i trwałość. Nakładają się także bardzo dobrze, ale z ciemnymi odcieniami należy uważać, i aplikować delikatnie, gdyż łatwo nimi zrobić plamę. Po aplikacji już się wtapiają w skórę i nie plamią, jednak trochę pylą i wymagają nieco wprawniejszej ręki.To co mam, to niewielka część oferty, miałam więcej, ale poszły w świat. Sporo też już zużyłam, pozostały mi te co widać, i choć używam ich dosyć często, to nie widać po nich zbytniego zużycia - są bardzo wydajne. Są także dosyć miękkie nie trzeba się męczyć przy aplikacji, nie posiadają zapachu.
Niestety moim zdaniem opakowania są brzydkie, a klapki nietrwałe - na szczęście cienie posiadają pod spodem magnesy, także można wyjąć klapki, i ułożyć je w palecie z metalowym dnem, co czyni je praktyczniejszymi, zwłaszcza jeśli mamy zamiar podróżować.
Gdyby były dostępne w Polsce - na pewno kupiłabym kolejne odcienie, niestety nie mam już tej możliwości, są rozprowadzane w zasadzie tylko przez konsultantki w USA. 
Cena pojedynczego cienia to ok 10 $ za sztukę. Ale można się natknąć na promocje na ebayu, bądź na stronkach konsultantek.

Pod spodem prezentuję swatche:

TUTAJ można obejrzeć inne dostępne kolory - od razu dopasowane do danego typu urody.

2 komentarze:

  1. calkiem fajne cienie - ja niestety nie umiem sie malowac cieniami, wystraczy mi tylko i wylacznie eyeliner.
    Moze jakis makijaz wykonany nimi?

    OdpowiedzUsuń
  2. Obiecuję zrobić jutro :) Są bardzo fajne, boję się co to będzie jak skończy mi się ostatni zapas ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Odpowiadam na nie tutaj - pod postem :)